TIME FOR WAX OPÓŹNIJ POROST WŁOSÓW!

10 maja 2020

Na pewno kojarzycie sieć salonów TIME FOR WAX . Salony rozsiane są w większych miastach w Polsce i oferują prawie każdy rodzaj depilacji ciała. Oprócz tego w salonie można zakupić kosmetyki do pielęgnacji ciała po depilacji.
Jakiś czas temu skusiłam się na masło do ciała opóźniające porost włosów. Czy faktycznie mi pomogło czy wystarczy zwykły balsam?


Do wyboru mamy balsamy i masła do ciała. Zdecydowałam się na masło, ze względu na bogatszą formułę. Poza tym szukałam też lepszego nawilżenia.

Spośród kilku wersji zapachowych wybrałam czarną porzeczkę. Zapach jest bardzo przyjemny, lekko kwaskowaty. Co ważne, nie jest sztuczny i nie przyprawia o ból głowy. 
Masło znajduje się w dużym plastikowym słoju. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to bardzo wygodna opcja.


Pojemność słoika to 200ml /69zł./ Produkt jest bardzo wydajny. Konsystencja jest treściwa, mocno nawilżająca. Na szczęście masło bardzo dobrze wsmarowuje się w ciało. Ze względu na bogatą treść, masło nie od razu się wchłania. Przez ok. 10 minut skóra wchłania porcję kosmetyku. Po użyciu skóra jest gładka, wypielęgnowana i napięta. Nawilżenie, jakie daje to masło jest imponujące. Nawet następnego dnia czuję, że skóra jest nadal nawilżona.


Masło stosuję tylko do pielęgnacji nóg, czyli skóry, która poddawana jest depilacji. I rzecz NAJWAŻNIEJSZA. Czy faktycznie masło opóźnia porost włosów? Po 3 miesiącach systematycznego /codziennego/ używania produktu mogę napisać, że TAK. Regularne stosowanie masła TFW przedłużyło "sesje depilacji" do miesiąca, czyli o jakiś tydzień dłużej. Odrastające włoski  stały się delikatniejsze, zaczęły mnie wrastać, a kolejna depilacja jest mniej bolesna.


Z pełną odpowiedzialnością mogę Wam polecić te masła. W przyszłości mam zamiar wypróbować jeszcze peelingi. Liczę, że będą tak samo dobre jak i masła. Jak skończę obecne masło może skuszę się na balsam, który będzie idealny na lato. Na pewno kolejnym zapachem, który wybiorę będzie żurawina :)


Post Comment
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature