NATASHA DENONA MINI STAR PALETTE

20 stycznia 2020

Od kiedy kosmetyki Natashy Denony pojawiły się w polskiej Sephorze, wiedziałam, że muszę wypróbować jej słynne cienie.
Jako, że w tej kwestii  jestem ostrożna, stwierdziłam, że najpierw wypróbuję którąś z mini palet, a potem ewentualnie skuszę się na większą.
Skusiłam się na MINI STAR PALETTE, czyli paletkę 5 cieni o gramaturze 0,8g.
Nie ukrywam, że najbardziej zainteresował mnie w palecie cień nazwie cosmo, czyli duochromowa zieleń. W zależności od światła opalizuje na zieleń, brąz, fiolet i niebieski. Nakładanie go pędzlem nie ma większego sensu. On się po prostu nie trzyma włosia. Najlepiej nakłada się go palcem. Wtedy idealnie oddaje swoją unikalną barwę. Pozostałe cienie można nakładać pędzlem. Szczególnie maty dobrze współpracują z każdym rodzajem włosia.Oprócz tego w palecie znajdziemy na dwa cienie matowe i dwa brokatowe /błyszczące z drobnozmielonymi drobinami/.
Wszystkie cienie są miękkie, mocno napigmentowane, wręcz "tłuste" w dotyku /komplement/. W trakcie aplikacji nie osypują się. Trzymają się w stanie nienaruszonym przez cały dzień. Pięknie się blendują i łączą ze sobą. Nie migrują i "nie spływają" nawet z najbardziej tłustej powieki.

Poniżej -dwa zdjęcia tej samej palety, ale w innym świetle...
Uważam, że tą małą paletką można wykonać kompletny, dzienny makijaż. Nie potrzeba już nic więcej. To również idealna opcja "do torebki" lub na wyjazd. Paleta jest mała, wszędzie się zmieści. 

Na zdjęciu poniżej użyłam wszystkich kolorów z palety oprócz zielonego duochromu.


Na stronie polskiej Sephory można znaleźć 7 mini palet ND w różnych odcieniach. Jedna kosztuje 109zł. Myślę, że jak za tak dobre jakościowo cienie, cena jest do przełknięcia.
Jeśli chcecie wypróbować cienie tej międzynarodowej makijażystki, opcja mini palety be∂zie najbardziej ekonomiczna.3 komentarze on "NATASHA DENONA MINI STAR PALETTE"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature