KILLYS SAKURA BEAUTY BRUSHES

29 października 2019

Z pewnością kojarzycie, gdy jakiś czas temu na moim INSTAGRAMIE wrzuciłam filmik opowiadający o moim pierwszym wrażeniu na temat nowych pędzli KillyS SAKURA BEAUTY.
Byłam podekscytowana, gdyż już od "pierwszego dotknięcia" pędzle wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Potem było już tylko lepiej...
Nowa linia pędzli zainspirowana została kwiatem kwitnącej wiśni /stąd nazwa sakura/ , a włosie wzbogacono najwyższej jakości węglem Binchótan. 
I właśnie ten dodatek sprawia, że pędzle są tak wyjątkowe. Włosie charakteryzuje się niebywałą miękkością i współpracuje z każdym rodzajem kosmetyku. Osobiście sprawdzałam to na produktach sypkich,  kremowych i w kamieniu. W każdym przypadku nie było najmniejszego problemu z aplikacją. Kosmetyki naniesione pędzlami KillyS profesjonalnie rozprowadzały produkt na cerze; nie tworzyły nieestetycznych plam.


Moją kolekcję zasiliły trzy pędzle do makijażu: do różu/bronzera, rozświetlacza i pudru. Oznaczenia dotyczące przeznaczenia każdego z pędzli znajdują się na drewnianej rączce. Cała seria SAKURA BEAUTY utrzymana jest w tonacji pastelowego różu. Akcesoria na toaletce wyglądają naprawdę przepięknie /Kocham róż!/. Skuwki "trzymające" włosie są błyszczące, w kolorze rose gold.



PĘDZEL DO RÓŻU LUB/I BRONZERA jest średniej wielkości. Dzięki lekko spłaszczonej skuwce, pewnie leży w dłoni. Włosie jest delikatnie ścięte, co jest dość istotne, gdy chcemy precyzyjnie nałożyć bronzer lub róż. 
Pędzla używałam również z kremowym bronzerem /Huda Beauty Tantour Contour & Bronzer Cream/ i w tym duecie również się sprawdził. Nie tworzył plam, nie rozcierał zbyt mocno bronzera.


KillyS  BLUSH&BRONZER

PĘDZEL DO ROZŚWIETLACZA - z najmniejszą "główką", potrafi naprawdę wiele. Czubek włosia jest zaokrąglony , dzięki czemu aplikacja rozświetlacza przebiega krótko i dokładnie. Takim pędzlem można rozświetlić nie tylko szczyty kości jarzmowych, ale i grzbiet nosa czy łuk Kupidyna.

KillyS  HIGHLIGHTER

PĘDZEL DO PUDRU, największy spośród wszystkich pędzli tej linii. Tu zdecydowanie włosie jest najdłuższe i objętościowo grube. W zetknięciu z policzkiem sprawia, że nie chce się go przestać używać :) Jest niezwykle miękki i genialnie rozprowadza puder na buzi. Można nim tylko omieść twarz jak i ruchem stemplującym wtłaczać puder w cerę. Obie techniki stosuję zamiennie, w zależności od nakładanego produktu.


KillyS  POWDER


*Chciałam jeszcze na chwilę zatrzymać się przy tajemniczo brzmiącym japońskim węglu Binchótan.
Pozyskiwany jest z dębu Quercus phillyraeoides. W swojej budowie ma liczne pory, które pozwalają na wychwytywanie zanieczyszczeń i sebum, które produkuje nasza skóra. Posiada więc właściwości absorbujące , dzięki czemu włosie pędzli dłużej zachowuje swoją czystość.
A jak wiadomo: czyste pędzle to gwarancja zdrowej skóry.

Pędzle można zakupić m.in. w Rossmannie w przedziale cenowym 18,99zł-24,99zł. Obecnie trwa promocja w drogerii i pędzle możecie zakupić nawet o połowę taniej.






4 komentarze on "KILLYS SAKURA BEAUTY BRUSHES"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature