EXUVIANCE REJUVENATING TREATMENT MASQUE- KURACJA ODMŁADZAJĄCA W MASCE DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ

16 lipca 2019

EXUVIANCE to profesjonalna marka kosmetyków i zabiegów gabinetowych stworzonych  dzięki 40-letniemu doświadczeniu twórców NeoStrata. Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów-molekuły piękna Exuviance.

W moje ręce wpadła, a raczej sama się na nią zdecydowałam-odmładzająca maseczka do twarzy. 


Skusiły mnie obietnice producenta jak i sam opis działania. Maska ma silne działanie odmładzające i oczyszczające skórę. Zawiera kompleksy amfoteryczne, które dostosowują działanie substancji aktywnych do konkretnych potrzeb skóry. To idealna opcja dla każdego typu skóry.

W składzie znajdziemy glukonolakton i kwas migdałowy, które działają na skórę złuszczająco, przeciwstarzeniowo i rewitalizująco. Oprócz tego możemy liczyć na szerokie działanie kwasu hialuronowego, ekstraktów roślinnych z aloesu, grejpfruta, żywokostu lekarskiego, aminokwasu z pszenicy, pantenoi oraz witaminy A, C i E.


Maska jest bezbarwna, ma bardzo gęstą formułę. Jej zapach jest bardzo intensywny, szczególnie podczas aplikacji. W składzie znajduje się alkohol i to on sprawia, że zapach jest tak intensywny. Na szczęście po chwili ulatnia się. Maseczka ma formułę typu peel-off, co oznacza, że zastyga i po określonym czasie można ją zdjąć. 


Nie oczekiwałam zbyt wiele po masce w tej formie, jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. Powiem więcej, im dłużej jej używam, tym bardziej widzę efekty jej działania. Regularnie stosowana poprawia wygląd i kondycję skóry. Faktycznie zauważyłam, że skóra jest bardziej wygładzona. Tuż po użyciu maski, skóra jest rozjaśniona, napięta i pełna blasku.
Niedoskonałości szybciej się goją. Pomimo formuły peel-off maska działa nawilżająco i regenerująco. Podczas używania nie wystąpiło żadne podrażnienie.


Maska zachwyciła mnie na tyle, że mam ochotę na wypróbowanie innych produktów tej marki. Szczerze polecam na wypróbowanie któregoś z oferowanych przez markę kosmetyku.


4 komentarze on "EXUVIANCE REJUVENATING TREATMENT MASQUE- KURACJA ODMŁADZAJĄCA W MASCE DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature