KIKO MILANO WET&DRY CIEŃ DO POWIEK 200 CHAMPAGNE

20 kwietnia 2017

Rzadko kupuję pojedyncze cienie do powiek. Wolę skomponowane palety składające się z kilku pasujących do siebie odcieni. Jednak cień KIKO MILANO WATER EYESHADOW zachwycił mnie na tyle, że skusiłam się na odcień 200 champagne.
Pojedynczy cień mieści się w plastikowym, małym opakowaniu z miniaturowym lustereczkiem wewnątrz /3g/39zł/. Spośród 24 dostępnych odcieni, ten najbardziej mi się spodobał. Jest nieoczywisty, a w zależności od oświetlenia potrafi zmieniać natężenie barwy. Porównałabym go do koloru rose gold z domieszką chłodnego brązu. W przypadku ciemnej karnacji spokojnie mógłby pełnić rolę rozświetlacza na kościach policzkowych.Tekstura jest aksamitna, średnio miękka, ale wystarczająca, by lekkim muśnięciem palca wydobyć głęboki, soczysty odcień.

Cień można nakładać na sucho bądź mokro, w zależności od intensywności, jaki chcemy uzyskać. Osobiście wystarczy mi tekstura sucha. Kolor jest na tyle napigmentowany i żywy, że nie potrzebuję go wzmacniać na mokro. 
Produkt nakładam palcem . W przypadku tych cieni to najlepszy sposób. Cień pięknie się rozciera, nie wchodzi w załamania powieki, nie osypuje, nie migruje w ciągu dnia. 

Ergonomiczny kształt tłoczenia produktu nie jest przypadkowy. Wskazuje na sposób pobierania, świetnie sprawdza się w przypadku aplikacji palcem.

Na pewno skuszę się jeszcze na dwa odcienie :)


10 komentarzy on "KIKO MILANO WET&DRY CIEŃ DO POWIEK 200 CHAMPAGNE"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature