SPA RESORT HAWAII NEKTAROWY KREM DO RĄK

18 stycznia 2017

Chyba każda z nas lubi piękne, gładkie i zadbane dłonie. Nieprzypadkowo mówi się, że są one  wizytówką każdej kobiety. Jednak zimą trudniej o nie zadbać . Naprzeciw wychodzi ekskluzywna linia kosmetyków Eris SPA RESORT HAWAII. 
Nektarowy krem do rąk zachwyca już samym opakowaniem. Nie przypomina standardowych tubek, w których znajdują się kosmetyki o podobnym działaniu. W buteleczce z pompką znajduje się aż 100ml produktu. Pomysł aplikacji jest niezwykle trafiony; emulsja w bardzo łatwy sposób wydostaje się z opakowania. Konsystencja jest lekka, emulsyjna, przypomina "śmietankę". Po wsmarowaniu kremu w dłonie, uwalnia się intensywnie kwiatowy zapach. Stanowi mieszankę egzotycznych kwiatów lotosu, lilii wodnej i bambusa.
Krem wchłania się dość szybko, ale na powierzchni pozostaje przyjemny film. W ten sposób zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wilgoci i efektem fotostarzenia.
Stosując krem regularnie możemy liczyć na odżywcze działanie składników aktywnych. Należą do nich m.in.: lecytyna, hialuronian sodu, pantenol, lotos, lilia wodna, bambus, mocznik.

Jeśli macie mocno zniszczoną skórę dłoni, jedna warstwa kremu może nie wystarczyć. Wtedy należy odczekać kilka minut i nałożyć drugą warstwę.
Krem jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka porcja kremu, by nawilżyć obie dłonie. 


Kosmetyk możecie zakupić stacjonarnie i on line w perfumeriach Douglas
Do 22 stycznia krem możecie zakupić w promocyjnej cenie 39zł /cena regularna to 65zł/.


4 komentarze on "SPA RESORT HAWAII NEKTAROWY KREM DO RĄK"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature