SYNCHROVIT C

9 września 2016
Po lecie moja skóra potrzebowała odnowienia, rozjaśnienia i rozświetlenia. Miałam zamiar zakupić  serum Flavo-C Auriga, ale cena skutecznie mnie odstraszyła /ok.140zł/. Pani w aptece doradziła mi rozważenie zakupu włoskiego zamiennika o nazwie SYNCHROVIT C. Dodatkowo trafiłam na promocję i za produkt zapłaciłam 18,90zł.

Czy kosmetyk spełnił moje oczekiwania? Zapraszam do dalszej części...Produkt stanowi skoncentrowane serum liposomowe z witaminą C, sodem i cynkiem. Producent obiecuje działanie antyutleniające i redukujące zmarszczki. Oprócz tego ma poprawić nawilżenie skóry. Możemy liczyć również na ujednolicenie kolorytu cery i zahamowanie procesu chronostarzenia.Serum znajduje się w maleńkiej, plastikowej buteleczce /5ml/. Przed przystąpieniem do pierwszej aplikacji należy przekręcić nakrętkę do momentu aż zostanie uwolniony proszek /witamina C/, który należy zmieszać z resztą serum. Dopiero później możemy przejść do aplikacji.

Serum należy nakładać na oczyszczoną, suchą twarz. Wchłania się błyskawicznie, nie tworząc lepkiej warstwy. Pachnie dość specyficznie, lekko cytrynowo. Następnie nakładałam krem nocny.

Jedna ampułka ma wystarczyć na 10 aplikacji i rzeczywiście tak było. Już po 3 użyciu, zauważyłam poprawę wyglądu skóry. Niedoskonałości na czole zaczęły się szybciej goić aż wreszcie zniknęły. Struktura skóry wygładziła się, a zmarszczki optycznie uwypukliły.

Do usunięcia przebarwień musimy użyć większej ilości ampułek, ponieważ 10 aplikacji nie jest w stanie ich zlikwidować. Stosując serum musimy również pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej /nawet jesienią czy zimą/.

Producent obiecuje także stymulację produkcji kolagenu, jednak takiego efektu nie zauważyłam.


Serum nie ma dokładnie tego samego działania co Flavo-C, jednak mogę go polecić. Jest tańszą wersją, która całkiem nieźle radzi sobie z poprawą kondycji skóry problematycznej, poszarzałej, potrzebującej rozświetlenia.


Magda7 komentarzy on "SYNCHROVIT C"
 1. Bardzo ciekawy produkt, moja skóra uwielbia coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. vit C - idealna dla mojej skóry :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawił mnie. Cena przyzwoita na wypróbowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poważnie????? Serum AURIGA teraz tyle kosztuje??? Nieźle podnieśli ceny! ja kupowałąm w jakiejś promocji ok. 1,5 roku temu ale podstawowa cena to było coś 60-80 zł
  Ja dostałam niedawno serum z wit C z naszej polskiej marki MINCER PHARMA - jeszcze nie używałąm ale kosztuje ok. 50-60 zł więc można zerknąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też byłam w szoku,ale niestety takie są ceny. Sprawdzę to serum,o którym piszesz ;)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature