BIELSZE ZĘBY W 7 DNI?

15 czerwca 2016

...czyli rzecz o produkcie, który obiecuje bielsze zęby już po zaledwie 7 dniach! 

Zanim opiszę, czy system wybielający PEARL DROPS PURE BLEACHING WHITE działa, słów kilka o moich zębach. Należę do grona osób, które nie mają większych problemów z zębami. Od zawsze były w miarę proste i przede wszystkim zdrowe. Nie są nadwrażliwe i dość dobrze reagują na wszelkie formy  ich wybielania. Nigdy nie paliłam papierosów, nie nadużywam kawy, więc moje zęby nigdy nie były odbarwione.
Trzy razy w życiu stosowałam paski wybielające i raz system z nakładką naświetlającą. Rozpoczynając kurację wybielającą produktem Pearl Drops, moje zęby nie były zbyt żółte; wymagały jednak delikatnego wybielenia i odświeżenia uśmiechu.Zestaw zawiera dwie małe buteleczki /2x10ml/. Ten z oznaczeniem nr 1 to wybielające serum, które nakładamy jako pierwsze, a następnie korzystamy z zawartości buteleczki nr 2, która stanowi aktywator dla substancji z pierwszej buteleczki.

Producent obiecuje, że stosując produkt regularnie, 2x dziennie, możemy liczyć na bielsze zęby już po tygodniu. Ja stosowałam płyn raz dziennie /wieczorem/ przez 2 tygodnie.

Przewagą tego systemu nad innymi jest m.in. fakt, że został opracowany przez dentystów, a więc jest bezpieczny, nie niszczy szkliwa i nie ma właściwości ścierających. Wykazuje także bardzo dobre działanie na przebarwienia, których nie da się usunąć samym szczotkowaniem.

Aplikacja jest banalnie prosta. Przed użyciem należy umyć dokładnie zęby. Następnie należy wstrząsnąć obiema buteleczkami, w celu wymieszania płynów. Najpierw korzystamy z buteleczki nr 1. Przy pomocy bardzo wygodnego pędzelka, aplikujemy płyn na zęby. Dzięki niemu można dokładnie dotrzeć do każdej szczeliny międzyzębowej. Odczekujemy 30 sekund. Po tym czasie aplikujemy aktywator z buteleczki nr 2 /dokładnie w ten sam sposób/.  Po 20 minutach możemy wypłukać jamę ustną wodą. Wskazane jest również, by później już nic nie jeść i nie pić, aby spotęgować działanie preparatu.

W trakcie całej kuracji ani razu nie odczułam nadwrażliwości czy bólu zębów /co czasami miało miejsce wcześniej podczas stosowania chociażby pasków wybielających/. 
Produkt nie posiadał również przykrego zapachu ani niemiłego smaku. 

Pierwsze efekty zauważyłam po około tygodniu stosowania. W tym miejscu nadmienię, że do całego zestawu dołączono "skalę bieli", według której można sprawdzić efekty "przed" i "po" kuracji. Barwę moich zębów przed kuracją określiłam na 7, a po kuracji ton bieli zwiększył się o dwa, czyli wskaźnik wskoczył na 5.

u góry: przed kuracją, poniżej: po jej zakończeniu

Jestem bardzo zadowolona z systemu wybielającego. Powoli, ale sukcesywnie wybielił moje zęby, nie podrażniając przy tym dziąseł jak i samych zębów. Myślę, że za pół roku powtórzę kurację, by podtrzymać efekt wybielenia.


Dla zainteresowanych skład:Zestaw możecie nabyć m.in. w Rossmannie za cenę 79,99zł.


Magda


15 komentarzy on "BIELSZE ZĘBY W 7 DNI?"
 1. Piękne zęby, na moje niewiele działa, piję chyba za dużo kawy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten preparat daje radę na przebarwienia wywołane tytoniem, piciem kawy czy herbaty, więc może spróbuj? :)

   Usuń
 2. Ładne ząbki ;)
  Ja kiedyś Białej Perły używałam, teraz tylko pasty wybielające, którymi podtrzymuję efekt ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy najbliższej wizycie w Rossmannie chyba się na ten zestaw skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie w trakcie kuracji nie można pić kawy :P U mnie byłoby ciężko ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja piłam i nie zauważyłam spowolnienia efektu wybielania zębów :))

   Usuń
 5. Chyba sobie kupię, gdy będę w Rossmannie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że się sprawdził ten zestaw, ja szukam czegoś w tym temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja stosuję pastę i nakładki iWhite i jestem bardzo zadowolona z efektów (są szybko widoczne i długo się utrzymują) oraz z wygody stosowania :) polecam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze wiedzieć,że działa bo przymierzam się do jej zakupu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem domowe sposoby działają, ale trzeba wziąć pod uwagę, czy to jest odpowiednia propozycja, bo zęby mogą się zniszczyć. Dla mnie, jeśli wybielanie zębów gdynia , to tylko i wyłącznie w gabinecie i po wcześniejszym przeglądzie zębów i ich ewentualnym leczeniu. Bo nie wiem, czy wiecie, ale przed wybielaniem zęby trzeba je wyleczyć, aby wszystko było bezpieczne i nie stanowiło zagrożenia dla zębów. Na pewno znajdziecie dobrego dentystę, który zajmie się Waszymi zębami.

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature