TOO FACED `SEMI - SWEET CHOCOLATE BAR` W AKCJI

26 stycznia 2016

Dawno nie prezentowałam makijażu oczu, mimo że posiadam kilka ciekawych palet z cieniami. Zebrałam się w sobie i tak oto powstał dzienny makijaż oczu wykonany paletą TOO FACED SEMI- SWEET CHOCOLATE BAR.
Poniżej, w kilku krokach, prezentuję kolejne kroki w makijażu. Zapraszam!Pierwszym krokiem będzie nałożenie na całą powiekę jasnego cienia, który będzie stanowił bazę pod resztę cieni. Jest nim coconut creme.
Następnie zaznaczam załamanie ruchomej powieki. Robię to przy użyciu matowego, brązowego cienia o nazwie mousse.

Na większą część powieki, aplikuję płaskim, szerokim pędzlem jasnordzawy cień o nazwie caramel.
Używając ściętego pędzla Zoeva , zaznaczam zewnętrzny kącik górnej powieki. Robię to przy użyciu cienia o nazwie frosting.

Kolejny krok będzie podobny do poprzedniego, tyle, że używam znacznie ciemniejszego cienia hot fudge. Potęguję intensywność ciemniejszego kącika.Tym samym odcieniem zaznaczam dolną linię rzęs /widoczne na kolejnym zdjęciu/.

Cień pink sugar aplikuję palcami na środkową część ruchomej powieki.
Na koniec, jasnym, opalizującym cieniem zaznaczam okolice pod łukiem brwiowym. Robię to palcami, cieniem o nazwie butter pecan.Poniżej pędzle, których użyłam do makijażu oczu.I sam makijaż z różnej perspektywy. W rzeczywistości jest dużo mocniejszy niż na zdjęciach.Buziaki :*

Magda
4 komentarze on "TOO FACED `SEMI - SWEET CHOCOLATE BAR` W AKCJI"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature