Rozstrzygnięcie konkursu "Sposoby na jesienną nudę..."

1 października 2013
 Cześć :))

Przeczytałam wszystkie Wasze pomysły i wskazówki. Każda cenna, przydatna i wartościowa. Jednak najbardziej ujęła mnie wypowiedź...

Mam w domu moje dwa, kochane i skuteczne sposoby na nudę jakąkolwiek: wiosenną, jesienną ..., to moje córki Emilka i Zuzia, przy których wręcz marzę czasami o chwilach nudy ;) jednak jesień i zima mają to do siebie, że dzieci szybciej chodzą spać, więc i więcej wieczoru pozostaje dla siebie, te długie jesienne wieczory kiedy dzieci już śpią to dla mnie czysta rozkosz, uwielbiam wsunąć się pod puszysty koc z kubkiem ciepłej herbaty z cytryną i miodem, przy zapalonej lampce przeglądać kolorowe gazety lub zaczytać się w ciekawej książce.
Jesień to także powrót seriali wszelkich, przy których miło czasem po ciężkim dniu oderwać się na chwilę od codzienności. Sposoby więc raczej błahe, codzienne, mało wyszukane, ale jakże przyjemne.... ;)

Być może dlatego,że mój dzień wygląda podobnie ... :))

Dlatego właśnie to Ty wygrywasz zestaw kosmetyków! :)
Proszę o dane potrzebne do wysyłki /amicelli34@gmail.com/

***

Dziękuję wszystkim za udział i do następnego :))
Magda


10 komentarzy on "Rozstrzygnięcie konkursu "Sposoby na jesienną nudę...""
 1. jupiii - dziękuję :* :* :*
  weszłam, patrzę, ale super zdjęcie z kasztankami, dziś przyniosłyśmy całą reklamówkę z Emilką, czytam a tu taka miła niespodzianka :)

  dziękuję i już wysyłam adres :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! I nie dziwię się, że ta odpowiedź została wybrana :)

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature