Suplementy AvetPharmy: MegaKrzem i Bratek Plus

16 grudnia 2012
Witajcie,

nie wiem, czy jeszcze pamiętacie,ale w październiku otrzymałam dwa suplementy diety: MegaKrzem i Bratek Plus ( TU ).

Minęło sporo czasu i nareszcie mogę podzielić się z Wami opinią na ich temat.
Od razu napiszę, że brałam je oba jednocześnie, aby spotęgować efekt. Muszę powiedzieć,że stan skóry, włosów i paznokci, znacząco poprawił się.

1. MegaKrzem

Opakowanie zawiera 60 tabletek i jest przeznaczone na 2-miesięczną kurację. Suplementacja jest łatwa i wygodna: wystarczy jedna tabletka dziennie. Kształt pojedynczej tabletki jest podłużny i spłaszczony,co ułatwia jej połknięcie.
Na początku wyczuwalny jest specyficzny smak preparatu,ale po czasie można się przyzwyczaić.Preparat zawiera krzem i 19 innych, aktywnych składników. Wśród nich są witaminy i minerały, miedź, metionina .

Po miesiącu suplementacji zaczęłam zauważać pierwsze pozytywne zmiany. Przede wszystkim moje paznokcie stały się bardziej twarde i odporne na uszkodzenia. Płytka paznokcia zdecydowanie wygładziła się, a same paznokcie przestały się rozdwajać. Zaczęły też szybciej rosnąć.

Kondycja włosów znacznie się poprawiła. W końcu na szczotce znajduję mniej wypadających włosów. Bardziej błyszczą i są mocniejsze. Końcówki nie są już tak suche jak kiedyś.

2. Bratek PlusBardzo zależało mi również na poprawieniu wyglądu skóry twarzy. Niestety, z wiekiem jest stan uległ pogorszeniu. Jest bardziej wrażliwa, skłonna do podrażnień. Częściej pojawiają się wypryski i niedoskonałości.
Nigdy wcześniej nie sądziłam,że wyciąg z kwiatka-fiołka ,w połączeniu z cynkiem może zdziałać takie cuda!

Opakowanie zawiera 50 małych tabletek. Długość kuracji zależna jest od ilości przyjmowanych tabletek. Maksymalnie można zażyć do 2 tabletek  na dobę.

Muszę stwierdzić,ze Bratek uratował moją cerę. Wypryski zniknęły, stan skóry znacząco się poprawił. Zniknęły przetłuszczające się "miejsca" na skórze; można powiedzieć,że cera "uspokoiła się".

MegaKrzem i Bratek Plus to dwa dobre suplementy diety, które walczą z  problemami dotyczącymi skóry,włosów i paznokci.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta http://www.avetpharma.pl/

Pozdrawiam- dolin.ek


9 komentarzy on "Suplementy AvetPharmy: MegaKrzem i Bratek Plus"
 1. Chcę kupić mojej babci mega krzem pod choinkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi bratek nie pomógł nic :( a dużych kłopotów z cerą nie mam (wysypy tylko w czasie okresu..), a megakrzem pogorszył stan cery straszliwie, nigdy więcej!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się rozejrzeć za tym krzemem - z twojej recenzji rewelacja a kondycja moich włosów pozostawia wiele do życzenia...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kończę kurację zarówno Krzemem jak i Bratkiem i jestem mega zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 5. ten bratek mnie zaciekawił, bo moja cera ostatnio coś przygasła na jesień:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Brałam swego czasu na cellulit, efekt mizerny, ale cellulit u mnie prawie niewidoczny, więc niewiele mogę o działaniu powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem na tyle zapobiegawcza, że przede wszystkim wolę przed zażyciem jakichkolwiek suplementów doradzić się mojego lekarza rodzinnego co o tym sądzi. Wtedy mam jeszcze czas, aby w aptece online https://apteline.pl/ zrobić odpowiednie zamówienie i poczekać tylko na przesyłkę.

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature